10 jaanuar 2023

Täna on kotkaste kaitse päev

Eesti Loodusmuuseum, koos oma haruldaste kotka eksemplaridega, kutsub kõiki üles kotkaste kaitse päeval pöörama tähelepanu meie võimsaimate röövlindude heaolule, mis viimasel ajal on olnud keskkonnamürkide ja elupaikade vähesuse tõttu kehvakene, aga tänu tõhusale tööle on nüüdseks juba paremaks muutunud ja läheb veelgi paremaks.

27 detsember 2022

Remont muuseumis

Muuseumi trepikojas on käimas kerge värskenduskuur. Palume olla treppidel liikudes äärmiselt tähelepanelik! 

22 detsember 2022

Pühadeaeg toob muutusi muuseumi lahtiolekuaegades

Jõulupühade ajal oleme avatud tavapärasest pisut erinevalt. 

1 detsember 2022

Jõulupidude aeg muuseumis

Aasta viimane ja kõige pidulikum kuu on saabunud! Sellega seoses võib muuseumi ja näitusesaalide lahtiolekuaegades ette tulla mõningaid erisusi.

11 november 2022

Lõppes karuotile pühendatud luulekonkurss!

Aasta loomale pühendatud luulekonkurss on selleks korraks läbi! Luuletusi laekus erinevas vanuses laste sulest kokku üle 200. Tänaseks on selgunud 35 parimat loometööd, mille autorid sõidavad veel novembrikuu jooksul preemiareisile RMK Elistvere loomaparki.

6 oktoober 2022

Aasta looma luulevõistlus on alanud!

Alanud on traditsiooniline aasta looma luulekonkurss. Aasta loom ootab laste luuletusi kuni 31. oktoobrini. 

30 september 2022

Virtuaalreaalsuse kino ajutiselt suletud

Sel nädalavahetusel 1.-2. oktoobril ei ole kahjuks võimalik meie muuseumis vaadata virtuaalreaalsuse filme. Aga vaadata on muuseumis sellegipoolest palju! 

28 september 2022

Täna muuseumipilet soodushinnaga!

Täna, 28. septembril saavad kõik külastada muuseumi sooduspiletiga, kuna erandkorras on Peeter Lauritsa autorinäitus broneeritud eraürituseks.

5 september 2022

Eesti Loodusmuuseumi seenenäitus tähistab 60. sünnipäeva!

Selle aasta seenenäitus on pidulikum kui varem, sest kannab järjekorranumbrit 60! Juubelinäituse puhul on oodatud ka külastajate panus seente ja meenutuste näol. 

 

25 august 2022

Eesti Loodusmuuseumis alustavad taas laste loodusklubid

Kõik on uus septembrikuus, seda teab juba iga laps! Nii alustavad septembrist Eesti Loodusmuuseumis uuesti ka laste loodusklubid. Klubid kogunevad kord nädalas ja ootavad loodushuvilisi lapsi vanuses 4 – 12.