Lastelaagrid

Eesti Loodusmuuseum kutsub kevadisel vaheajal linnalaagritesse!

Kevadisel vaheajal toimuvad Eesti Loodusmuuseumis (Lai tn 29a, Tallinn) taas põnevad linnalaagrid, kus lapsed saavad läbi mänguliste ja vahvate tegevuste õppida loodust paremini tundma. Laagri piletihinnas sisaldub lõunasöök muuseumis.

Linnalaager „Dinosauruste põnev maailm“

Kordamisele tuleb hitiks kujunenud dinosauruste laager, kuhu ootame 3.-5. klassi õpilasi. Räägime veidi mütoloogilistest draakonitest ja päriselt olemas olnud dinosaurustest ja õpime vahet tegema, kes on müütilised tegelased ja kes on päriselt kunagi eksisteerinud loomad. Meisterdame ja joonistame, mängime erinevaid õpimänge. Laagrist läheb laps koju uute teadmistega sellest paarisaja miljoni aasta tagusest ajast ja selleaegsetest elanikest ja elukeskkonnast. Oleme selgeks teinud ka sarnasused praegu eksisteerivate liikidega nagu sisalikud, kiilid ja linnud.

Kuupäevad: 22.04 ja 26.04 kell 10-15.

Piletid Fientast.

Kevadine linnalaager: „Taimede ja putukate imeline maailm“

Kahel päeval saab loodusmuuseumis õppida tundma, kuidas on taime- ja putukamaailm omavahel läbi põimunud. Teeme tutvust kevadel tärganud taimede ja esimeste õitsejatega ning paneme ka ise mõned seemned mulda. Lisaks vaatame mikroskoobi all lähemalt erinevaid putukaid ja taimi. Laagri jooksul jõuame teha nii teemakohaseid mänge kui ka joonistada ja meisterdada.

Kuupäevad: 23.04 (1.-4. klass) ja 24.04 (1.-3. klass)

Piletid Fientast.

Venekeelne linnalaager „Linnud – kevadekuulutajad!“

Linnalaager „Linnud – kevadekuulutajad!“ sobib 1.-4. klassi õpilastele. Laager toimub vene keeles, eestikeelsete terminitega. Lapsed saavad uurida lindude mitmekesisust, õpivad tundma meie ränd- ja paigalinde. Mida teevad linnud kevadel? Laagri programm koosneb mängudest ja põnevatest ülesannetest, uurime lindude laulu, sulgi, pesasid ja tegevusjälgi. Kinnistavate mängude ja tegevuste kaudu saavad lapsed ülevaate sellest, kuidas kevadel metsas elu käib.

Лагерь «Птицы- вестники весны»

Эстонский музей природы предлагает принять участие в лагере, который пройдет в апреле.

Лагерь проходит на русском языке, при этом используются термины на эстонском языке. Названия всех птиц изучаем на двух языках. Тема лагеря «Птицы-вестники весны». В ходе увлекательной программы ребята смогут изучить птиц Эстонии, в зале музея. Программа лагеря состоит из интерактивных игр и увлекательных заданий. Будем изучать голоса птиц, гнезда пернатых, следы птиц.

Приготовим самодельный кормовой шарик, для кормления синиц. Лагерь рассчитан на детей в возрасте с 8 - 11 лет. Обед включен в стоимость. Продолжительность лагеря 5 часов. С 10.00-15.00 часов.

Kuupäev: 25.04

Piletid Fientast.

Kohtume laagrites!

Kutsume lapsi suvelaagriseiklustele!

Image

Venekeelne laager "Putukad"

Eesti Loodusmuuseum ootab kõiki lapsi perioodil 18.06-21-06.24 suvistesse päevalaagritesse! Kui su laps on vaimustatud putukatest ning tahab neid rohkemgi uurida, siis see laager sobib just talle!

Laagri esimese päeva programmis uurime putukaid mikroskoobi all, mängime muuseumis põnevaid mänge ning võtame ette retke Kadrioru parki. Teisel päeval võtame lisaks putukate uurimisele muuseumis ette ka retke Paljasaarele, kus meil on abiks sõelad ja luubid ning paneme proovile oma liikide määramise oskuse.

Laagrid toimuvad vene keeles eestikeelsete terminitega.

Esimene laagrivahetus 18.06-19.06.24. Algus mõlemal päeval kell 10 ja lõpp kell 16.
Teine laagrivahetus 20.06-21.06.24. Algus mõlemal päeval kell 10 ja lõpp kell 16.

Vanus: 9-11aastased.

Hind sisaldab lõunasööki ja oodet.

NB! Kui teie laps vajab mingil põhjusel lisatähelepanu, palume sellest meile enne kindlasti teada anda. Piletid Fientast.

Image

Suvelaager "Suvised loodusseiklused"

Eesti Loodusmuuseum kutsub kõiki 14-16aastaseid noori suvisesse laagrisse, mis toimub Peipsi ääres, Remniku puhkekülas. Viiepäevase laagri jooksul käime looduses matkamas, teeme erinevaid põnevaid loomingulisi projekte, uurime putukaid, mängime looduse bingot ja omaette adrenaliinirohke väljakutse on põgenemistuba looduses. Lihvime ellujäämisoskusi, peame saunaõhtut ning viimasel päeval tuleb külla teadlane Aare, kes õpetab liblikate ööpüüki ning jutustab õhtul lõkke ümber huvitavaid lugusid. Need viis suvepäeva on täis lõbusaid seikluseid, pallimänge, ujumist, SUP-lauatamist ja unustamatuid elamusi!

Transport: Tallinn-Jõhvi rongiga, Jõhvist kohaliku transfeeriga Remnikule.

Hinnas sisaldub transport, kõik toidukorrad (lisaks õhtuoode), majutus. Kui kaasas pole oma voodipesu, lisandub 10 eurot.

Täpsemad detailid väljumis- ja saabumisaegade osas saadame osalejatele vahetult enne laagrit e-kirjaga.

NB! Kui teie laps vajab mingil põhjusel erilist tähelepanu, palun sellest meile enne kindlasti teada anda.

Piletid Fientast.