Летний лагерь от Музея природы

Городской лагерь "Фантастический мир насекомых"

Программа рассчитана в основном на детей в возрасте от 11 до 13 лет.

Участники узнают много интересного про жизнь жуков, бабочек, пчел и других насекомых. Вы познакомитесь с самыми необычными видами насекомых, узнаете чем могут удивить хорошо известные божьи коровки, сверчки и пчелы. Мы выясним, что делают насекомые зимой и кого из них можно встретить на снегу.

Исследуем под микроскопом строение некоторых насекомых и посмотрим, кто обитает в террариуме учебного класса.

Обед входит в стоимость.

Купить билет в Fienta >>>

В удобное для Вас время мы организуем занимательные детские лагеря. Для получения подробной информации обращайтесь к Екатерине Песоцки по электронному адресу @email

Примеры детских программ

"Песок"
Программа для летнего городского лагеря. В ходе программы дети узнают о том, как какие бывают пески, что такое песок, рассмотрят песок под микроскопом и сделают аппликации из песков разного цвета.
Программа рассчитана на детей возрастом с 8 лет-15 лет.

"Тайны мозга позвоночных животных"
Дети узнают о том, чем отличается мозг рыбы от мозга птицы и познакомятся с эволюцией позвоночных животных.
Программа рассчитана на детей с 8 лет-15 лет.

"Знакомство с микроскопом"
Дети узнают о разных типах микроскопа, изучат возможности микроскопа на практике.
Программа рассчитана на детей с 8 лет-15 лет.

Linnalaager „Putukad"

lepatriinud

Eesti Loodusmuuseum ootab kõiki lapsi perioodil 18.06-21-06.24 suvistesse päevalaagritesse! Kui su laps on vaimustatud putukatest ning tahab neid rohkemgi uurida, siis see laager sobib just talle!

Laagri esimese päeva programmis uurime putukaid mikroskoobi all, mängime muuseumis põnevaid mänge ning võtame ette retke Kadrioru parki. Teisel päeval võtame lisaks putukate uurimisele muuseumis ette ka retke Paljassaarele, kus meil on abiks sõelad ja luubid ning paneme proovile oma liikide määramise oskuse.

Laagrid toimuvad vene keeles eestikeelsete terminitega.

Esimene laagrivahetus 18.06-19.06.24. Algus mõlemal päeval kell 10 ja lõpp kell 15.
Teine laagrivahetus 20.06-21.06.24. Algus mõlemal päeval kell 10 ja lõpp kell 15.

Vanus: 9-11aastased.

Hind sisaldab lõunasööki ja oodet.

NB! Kui teie laps vajab mingil põhjusel lisatähelepanu, palume sellest meile enne kindlasti teada anda.

Haridusosakonna infotelefon on 56642297.

Kuupäevad: 18.-19.06 ja 20.-21.06 kell 10-15.

lõkkeõhtu

Suvelaager "Suvised loodusseiklused"

Eesti Loodusmuuseum kutsub kõiki 14-16aastaseid noori suvisesse laagrisse, mis toimub Peipsi ääres, Remniku puhkekülas. Viiepäevase laagri jooksul käime looduses matkamas, teeme erinevaid põnevaid loomingulisi projekte, uurime putukaid, mängime looduse bingot ja omaette adrenaliinirohke väljakutse on põgenemistuba looduses. Lihvime ellujäämisoskusi, peame saunaõhtut ning viimasel päeval tuleb külla teadlane Aare, kes õpetab liblikate ööpüüki ning jutustab õhtul lõkke ümber huvitavaid lugusid. Need viis suvepäeva on täis lõbusaid seikluseid, pallimänge, ujumist, SUP-lauatamist ja unustamatuid elamusi!

Transport: Tallinn-Jõhvi rongiga, Jõhvist kohaliku transfeeriga Remnikule.

Hinnas sisaldub transport, kõik toidukorrad (lisaks õhtuoode), majutus. Kui kaasas pole oma voodipesu, lisandub 10 eurot.

Täpsemad detailid väljumis- ja saabumisaegade osas saadame osalejatele vahetult enne laagrit e-kirjaga.

NB! Kui teie laps vajab mingil põhjusel erilist tähelepanu, palun sellest meile enne kindlasti teada anda.

Aegna

Suvelaager Aegnal "Looduse- ja matkatarkused"

Eesti Loodusmuuseum kutsub 31.07-2.08 9-12aastaseid väikesi teadlasi suvelaagrisse Aegnale, kus tutvume matkatarkuste ja kohaliku loodusega.

Kahe päeva jooksul õpime looduses liikumist kaardi ja orientiiride järgi, märkama muutusi maastikes, leidma loomade tegevusjälgi, ära tundma söödavaid ja mürgiseid taimi.

Lapsed saavad vajalikud teadmised matkatarkustest: kuidas valmistada ette erineva pikkusega matka ja seda läbi viia, kuidas jagada meeskonnatöid. Traditsiooniliselt ujume, teeme lõkkeõhtu, grillime ja lõbutseme.

Hinna sees on transport, ööbimine ja kõik toidukorrad. Kohtume sadamas kell 9.30. Tagasitulek 2.08 kella 14.30 praamiga.

NB! Kui teie laps vajab mingil põhjusel eritähelepanu, siis palun sellest meile kindlasti enne teada anda.

Haridusosakonna infotelefon on 56642297.

Kuupäevad: 31.07-2.08

teadlane

Linnalaagrid loodusavastajatele

14.-16.08 ja 21.-23.08 toimuvad suvised linnalaagrid 8-11aastastele loodusavastajatele.

Eesti Loodusmuuseumi suvine linnalaager on täis põnevaid avastusi looduse ja meid ümbritseva maailma kohta ning sobib suurepäraselt 8-11aastastele loodusavastajatele.

Esimesel päeval tutvume lähemalt mullaga ning vaatame, kuidas on taimed seotud keskkonnaga, kus nad kasvavad. Teisel päeval sukeldume vette ning uurime vees leiduvaid organisme nii luubi kui ka mikroskoobi all. Kolmas päev on pühendatud putukariigile. Otsime putukaid muuseumi hoovist ja pargist ning piilume ka muuseumi entomoloogilisi kogusid, et teha tutvust maailma eri paigust kogutud putukatega.

Igal päeval meisterdame midagi toredat ja viime läbi teemakohaseid mänge.

Hinna sees on lõunasöök ja oode. Laager algab kõikidel päevadel kell 10 ja lõppeb kell 15.

NB! Kui teie laps vajab mingil põhjusel eritähelepanu, palun sellest meile enne teada anda.

Haridusosakonna kontakttelefon: 56642297.

Kuupäevad 14.-16.08 ja 21.-23.08