Летний лагерь от Музея природы

Городской лагерь "Фантастический мир насекомых"

Программа рассчитана в основном на детей в возрасте от 11 до 13 лет.

Участники узнают много интересного про жизнь жуков, бабочек, пчел и других насекомых. Вы познакомитесь с самыми необычными видами насекомых, узнаете чем могут удивить хорошо известные божьи коровки, сверчки и пчелы. Мы выясним, что делают насекомые зимой и кого из них можно встретить на снегу.

Исследуем под микроскопом строение некоторых насекомых и посмотрим, кто обитает в террариуме учебного класса.

Обед входит в стоимость.

Купить билет в Fienta >>>

В удобное для Вас время мы организуем занимательные детские лагеря. Для получения подробной информации обращайтесь к Екатерине Песоцки по электронному адресу @email

Примеры детских программ

"Песок"
Программа для летнего городского лагеря. В ходе программы дети узнают о том, как какие бывают пески, что такое песок, рассмотрят песок под микроскопом и сделают аппликации из песков разного цвета.
Программа рассчитана на детей возрастом с 8 лет-15 лет.

"Тайны мозга позвоночных животных"
Дети узнают о том, чем отличается мозг рыбы от мозга птицы и познакомятся с эволюцией позвоночных животных.
Программа рассчитана на детей с 8 лет-15 лет.

"Знакомство с микроскопом"
Дети узнают о разных типах микроскопа, изучат возможности микроскопа на практике.
Программа рассчитана на детей с 8 лет-15 лет.

Kutsume lapsi suvelaagriseiklustele!

Venekeelne laager "Putukad"

Eesti Loodusmuuseum ootab kõiki lapsi perioodil 18.06-21-06.24 suvistesse päevalaagritesse! Kui su laps on vaimustatud putukatest ning tahab neid rohkemgi uurida, siis see laager sobib just talle!

Laagri esimese päeva programmis uurime putukaid mikroskoobi all, mängime muuseumis põnevaid mänge ning võtame ette retke Kadrioru parki. Teisel päeval võtame lisaks putukate uurimisele muuseumis ette ka retke Paljasaarele, kus meil on abiks sõelad ja luubid ning paneme proovile oma liikide määramise oskuse.

Laagrid toimuvad vene keeles eestikeelsete terminitega.

Esimene laagrivahetus 18.06-19.06.24. Algus mõlemal päeval kell 10 ja lõpp kell 16.
Teine laagrivahetus 20.06-21.06.24. Algus mõlemal päeval kell 10 ja lõpp kell 16.

Vanus: 9-11aastased.

Hind sisaldab lõunasööki ja oodet.

NB! Kui teie laps vajab mingil põhjusel lisatähelepanu, palume sellest meile enne kindlasti teada anda. Piletid Fientast.

Suvelaager "Suvised loodusseiklused"

Eesti Loodusmuuseum kutsub kõiki 14-16aastaseid noori suvisesse laagrisse, mis toimub Peipsi ääres, Remniku puhkekülas. Viiepäevase laagri jooksul käime looduses matkamas, teeme erinevaid põnevaid loomingulisi projekte, uurime putukaid, mängime looduse bingot ja omaette adrenaliinirohke väljakutse on põgenemistuba looduses. Lihvime ellujäämisoskusi, peame saunaõhtut ning viimasel päeval tuleb külla teadlane Aare, kes õpetab liblikate ööpüüki ning jutustab õhtul lõkke ümber huvitavaid lugusid. Need viis suvepäeva on täis lõbusaid seikluseid, pallimänge, ujumist, SUP-lauatamist ja unustamatuid elamusi!

Transport: Tallinn-Jõhvi rongiga, Jõhvist kohaliku transfeeriga Remnikule.

Hinnas sisaldub transport, kõik toidukorrad (lisaks õhtuoode), majutus. Kui kaasas pole oma voodipesu, lisandub 10 eurot.

Täpsemad detailid väljumis- ja saabumisaegade osas saadame osalejatele vahetult enne laagrit e-kirjaga.

NB! Kui teie laps vajab mingil põhjusel erilist tähelepanu, palun sellest meile enne kindlasti teada anda.

Piletid Fientast.