Природоведческие клубы Эстонского музея природы

В Эстонском музее природы работают природоведческие клубы, в которых проходят увлекательные занятия для детей разных возрастов на эстонском и русском языках. На русском языке в этом учебном году предлагаем занятия в двух группах для учеников 1–4 классов, а также занятия для детей с 11–14 лет

Занятия в клубах стоят 39 евро в месяц.

Клубы работают с 18 сентября по май в Эстонском музее природы, по адресу ул. Лай, 29a, Таллинн.

Подробнее о деятельности клубов и учебном плане читайте ниже. По дополнительным вопросам обращайтесь по адресу @email

Клуб природы для самых маленьких

В этом году Эстонском музее природы впервые открыт кружок для самых маленьких любителей природы. Мы ждем в нашем клубе малышей в возрасте 9–24 месяцев с одним сопровождающим. Работе в клубе ведется на эстонском языке. Мы встречаемся два раза в месяц по пятницам в 11 часов. Клуб работает с 22.09.

Плата составляет 20 евро в месяц. Свободных мест в эту группу нет, но если вы хотите, чтобы с вами связались, если появятся свободные места, напишите @email.

tilluke teadlane looduses

Tillukeste teadlaste klubi

Tillukeste teadlaste klubis õpetame loodust avastama läbi põnevate mängude, tegevuste ja katsete. Klubis osalevad 4-7aastased lasteaialapsed ilma saatjata.

Avame kaks gruppi: saame kokku kaks korda kuus laupäeviti kell 11 ja 12.

Alanud on registreerimine 2024/2025 hooaja ringi. Soovi korral kirjuta palun @email.

Tillukeste teadlaste klubi tasu on kuupõhine - 20 eurot kuus.

väike teadlane looduses

Väikeste teadlaste klubi

Väikeste teadlaste klubi ootab 7-10aastaseid loodushuvilisi lapsi. Lapsed õpivad jälgima ja hindama loodust, ammutavad uusi teadmisi botaanikast, zooloogiast ja geoloogiast ning viivad läbi põnevaid laborikatseid.

Üks kord kuus korraldame väljasõidu või matka.

Alanud on registreerimine 2024/2025 hooaja gruppi.

Osalustasu on 39 eurot kuus.

noor teadlane looduses

Noorte teadlaste klubi

Noorte teadlaste klubi on mõeldud 4.-6. klassi õpilastele. Noored omandavad oskuse vaadelda ja hinnata ümbritsevat loodust, saavad uusi teadmisi taimestikust, loomastikust ja geoloogiast ning viivad läbi praktilisi katseid laboritingimustes. Üks kord kuus korraldame väljasõidu või matka.

Saame kokku kord nädalas kolmapäeviti kell 15.30-17.00.
Osalustasu on kuupõhine ja 39 eurot kuus.

Alanud on registreerimine 2024/2025 gruppi.

Planeet A noored gloobusega

Planeet A noored

Planeet A on ruum, kus iganädalaselt kohtuvad põhikooli III astme noored. Arutleme maailma keskkonnateemade üle, arendame kriitilist ja süsteemset mõtlemist, õpime tundma meie planeedi elusloodust ja inimesi, teeme praktilisi katseid, külastame eksperte ja loome elukestvaid sõprussuhteid. Õppeaasta lõpuks valmib suuremat sorti ühisprojekt, mida tähistame ka suvise noortelaagriga.

Kohtume kord nädalas, neljapäeviti 15.30-17.00.

Osalustasu on kuupõhine ja 39 eurot kuus.

Alanud on registreerimine 2024/2025 gruppi.

Регистрационная форма

В какой клуб желаете зарегистрировать ребенка?
Toimub 2 x kuus üle nädala
7-10aastased
На русском языке с 1-5 класс.