Väikeste teadlaste klubi

Väikeste teadlaste klubi on Eesti Loodusmuuseumi loodusring, mis õpetab lapsi loodust avastama ning põnevate teaduskatsetega kätt harjutama.

Kord nädalas toimuvatel kohtumistel õpivad väikesed teadlased loodust jälgima ja väärtustama, ammutavad uusi teadmisi botaanikast, zooloogiast ja geoloogiast ning viivad läbi tõelisi laborikatseid. Mitmekülgsed tegevused on koondatud erinevate teemade alla ning kord kuus võetakse ette ka teemakohane väljasõit või matk.

Väikeste teadlaste klubis käivad 7-10-aastased loodushuvilised lapsed, juhendaja on loodusmuuseumi loodushariduse ringijuht Laura Kirsimaa ning venekeelsel rühmal loodusmuuseumi pedagoog Katerina Pesotski. Teadustöö toimub kord nädalas Eesti Loodusmuuseumis aadressil Lai 29a. Matkad, külaskäigud ja eriüritused toimuvad eelnevalt kokkulepitud ajal väljaspool huviringi aegu.

Väikeste teadlaste klubi liikmemaks on 30 eurot kuus. Palun arvestada, et Eesti Loodusmuuseumi loodusringide tegevused ei kuulu tulumaksusoodustuste nimekirja.

Loodusmuuseumis käib koos viis erinevat Väikeste teadlaste klubi rühma.

Eestikeelsed grupid Laura Kirsimaa juhendamisel:

 Venekeelsed grupid Katerina Pesotski juhendamisel:

Liitumissoovist saab märku anda ning lisainfot küsida e-posti teel kadi.maldur[ät]loodusmuuseum.ee või telefoni teel 56 358 711.

Et olla kursis meie tegemistega, liitu uudiskirjaga!