Väikeste teadlaste klubi

Väikeste teadlaste klubi on Eesti Loodusmuuseumi loodusring, mis õpetab lapsi loodust avastama ning põnevate teaduskatsetega kätt harjutama.

Kord nädalas toimuvatel kohtumistel õpivad väikesed teadlased loodust jälgima ja väärtustama, ammutavad uusi teadmisi botaanikast, zooloogiast ja geoloogiast ning viivad läbi tõelisi laborikatseid. Mitmekülgsed tegevused on koondatud erinevate teemade alla ning kord kuus võetakse ette ka teemakohane väljasõit või matk.

Väikeste teadlaste klubis käivad 7-10-aastased loodushuvilised lapsed, juhendaja on loodusmuuseumi loodushariduse ringijuht Laura Kirsimaa ning venekeelsel rühmal ringijuht Sofia Raikova. Tegevused toimuvad kord nädalas Eesti Loodusmuuseumis aadressil Lai 29a. Matkad, külaskäigud ja eriüritused toimuvad eelnevalt kokkulepitud ajal väljaspool huviringi aegu.

Väikeste teadlaste klubi liikmemaks on 35 eurot kuus. 

Loodusmuuseumis käib koos neli erinevat Väikeste teadlaste klubi rühma.

Eestikeelsed grupid Laura Kirsimaa juhendamisel:

  • Esmaspäeviti kell 14.30-16.00 Väikeste teadlaste klubi 1.-3. klassi õpilastele. Vaata programmi siit!
  • Teisipäeviti kell 15.00-16.30 Väikeste teadlaste klubi 1.-4. klassi õpilastele. Vaata programmi siit!
  • Kolmapäeviti kell 15.30-17.00 Väikeste teadlaste klubi 2.-4. klassi õpilastele. Vaata programmi siit!

 Venekeelne grupp Sofia Raikova juhendamisel:

  • Neljapäeviti kell 16.00-17.30 Väikeste teadlaste klubi venekeelne grupp 2.-5. klassi õpilastele. Vaata programmi siit!

Liitumissoovist saab märku anda ning lisainfot küsida e-posti teel kadi.maldur[ät]loodusmuuseum.ee või telefoni teel 56 358 711.

Et olla kursis meie tegemistega, liitu uudiskirjaga!