Tillukeste teadlaste klubi

Tillukeste teadlaste klubi on Eesti Loodusmuuseumi kõige väiksemate laste loodusring, mis õpetab lapsi loodust avastama põnevate mängude, tegevuste ning katsete kaudu.

Tillukeste teadlaste klubis vaatame sügisest kevadeni lähemalt mitmeid erinevaid teemasid. Sügisel alustame hoogsalt seente tundma õppimisega, aga uurime ja salapäraseid nahkhiiri. Talve saabudes uurime looduse mitmekesisust, avastame rabamaailma ja räägime toiduahelatest. Kevadel keskendume 2019. aastal esile tõstetud liikidele, saame lähemalt tuttavaks erinevate putukatega ning uurime lindude ja selgrootute maailma.

Täpsema programmiga (2018/2019 hooaeg) saab tutvuda siin (pdf)

Tillukeste teadlaste klubisse on oodatud 5-7-aastased loodushuvilised lasteaialapsed, juhendajaks on Loodusmuuseumi ringijuht Riina Põhjala. Ringitöö toimub kord nädalas, laupäeviti kell 12.00-13.00 Eesti Loodusmuuseumis aadressil Lai 29a. 

Klubi liikmemaks on 30 eurot kuus. Palun arvestada, et Eesti Loodusmuuseumi loodusringide tegevused ei kuulu tulumaksusoodustuste nimekirja.

Liitumissoovist saab märku anda ning lisainfot küsida e-posti teel kadi.maldur[ät]loodusmuuseum.ee või telefoni teel 56 358 711.

Et olla kursis meie tegemistega, liitu uudiskirjaga!