Tillukeste teadlaste klubi

Tillukeste teadlaste klubi on Eesti Loodusmuuseumi kõige väiksemate laste loodusring, mis õpetab loodust avastama põnevate mängude, tegevuste ning katsete kaudu.

Tillukeste teadlaste klubis vaatame sügisest kevadeni lähemalt mitmeid erinevaid teemasid. Sügisel alustame hoogsalt seente tundma õppimisega, aga uurime ka loomariigi mitmekülgsust. Talve saabudes räägime lähemalt sellest, kuidas mõjutab loodus meie igapäevaelu. Uue aasta alguses pöörame pilgud vee-elustikule. Kevadel keskendume 2021. aastal esile tõstetud liikidele, saame lähemalt tuttavaks erinevate lindudega ning kordame üle selle, kuidas looduses käia. 

Tillukeste teadlaste klubisse on oodatud loodushuvilised 5-7-aastased lasteaialapsed ja 1. klassi koolilapsed, juhendajateks on loodusmuuseumi ringijuhid Katrin Klesment ja Margret Põllu. Ringitöö toimub kaks korda kuus, laupäeviti kell 11.00-13.00 Eesti Loodusmuuseumis aadressil Lai 29a või pikema matkana Tallinna lähistel looduses.

Klubi liikmemaks on 35 eurot kuus. Ringi uus hooaeg alustab 18.septembril kell 11.00 Lai tn 29.a

Klubi õppeplaaniga saab tutvuda siin.

Novembris ja detsembris kohtume kokku neljal laupäeval:

13.11 kell 11-13 Pääsküla raba matkarajal - teeme mõnusa loodusvaatluse aastaaegade vaheldumise kohta ja joome sooja teed.

27.11 kell 11-13 Stroomi metsas, kus jäädvustame mälupilte looduses toimuvatest muutustest.

4.12 kell 11-13 Pirita loodusrajal jõuluootusmatkal, kus otsime talve tunnuseid looduses.

18.12 kell 11-13 Mustamäe nõlval päkapikumatkal, mis saab olema tõeliselt jõuluhõnguline.

Liitumissoovist saab märku anda ning lisainfot küsida e-posti teel muuseum[ät]loodusmuuseum.ee

Et olla kursis meie tegemistega, liitu uudiskirjaga!