Tillukeste teadlaste klubi

Tillukeste teadlaste klubi on Eesti Loodusmuuseumi kõige väiksemate laste loodusring, mis õpetab lapsi loodust avastama põnevate mängude, tegevuste ning katsete kaudu.

Tillukeste teadlaste klubis vaatame sügisest kevadeni lähemalt mitmeid erinevaid teemasid. Sügisel alustame hoogsalt seente tundma õppimisega, aga uurime ka loomariigi mitmekülgsust. Talve saabudes räägime aga lähemalt sellest, kuidas mõjutab loodus meie igapäevaelu. Uue aasta alguses pöörame pilgud vee-elustikule. Kevadel keskendume 2021. aastal esile tõstetud liikidele, saame lähemalt tuttavaks erinevate lindudega ning kordame üle selle, kuidas looduses käia. 

Vaata täpsemat programmi siit!

Tillukeste teadlaste klubisse on oodatud loodushuvilised 5-7-aastased lasteaialapsed ja 1. klassi koolilapsed, juhendajateks on loodusmuuseumi ringijuhid Katrin Klesment ja Margret Põllu. Ringitöö toimub kord nädalas, laupäeviti kell 12.00-13.00 Eesti Loodusmuuseumis aadressil Lai 29a. 

Klubi liikmemaks on 35 eurot kuus. Ringi uus hooaeg alustab septembri keskpaigas.

Liitumissoovist saab märku anda ning lisainfot küsida e-posti teel kadi.maldur[ät]loodusmuuseum.ee või telefoni teel 56 358 711.

Et olla kursis meie tegemistega, liitu uudiskirjaga!