Tillukeste teadlaste klubi

Tillukeste teadlaste klubi on Eesti Loodusmuuseumi kõige väiksemate laste loodusring, mis õpetab lapsi loodust avastama põnevate mängude, tegevuste ning katsete kaudu.

Tillukeste teadlaste klubis vaatame sügisest kevadeni lähemalt mitmeid erinevaid teemasid. Sügisel alustame hoogsalt seente tundma õppimisega, aga uurime ka metsaelu laiemalt. Talve saabudes pöörame pilgud loomariiki ja vaatame lähemalt näiteks seda, millised loomad elavad Eestis ja mujal maailmas ning kuidas nad talveks valmistuvad. Uue aasta alguses räägime lähemalt taimede mitmekesisusest ja looduskaitsest. Kevadel keskendume 2021. aastal esile tõstetud liikidele, saame lähemalt tuttavaks erinevate lindudega ning kordame üle selle, kuidas looduses käia. 

Täpsema programmiga saab tutvuda sügisel!

Tillukeste teadlaste klubisse on oodatud loodushuvilised 5-7-aastased lasteaialapsed ja 1. klassi koolilapsed, juhendajateks on loodusmuuseumi ringijuhid Katrin Klesment ja Margret Põllu. Ringitöö toimub kord nädalas, laupäeviti kell 12.00-13.00 Eesti Loodusmuuseumis aadressil Lai 29a. 

Klubi liikmemaks on 35 eurot kuus. Ringi uus hooaeg alustab septembri keskpaigas.

Liitumissoovist saab märku anda ning lisainfot küsida e-posti teel kadi.maldur[ät]loodusmuuseum.ee või telefoni teel 56 358 711.

Et olla kursis meie tegemistega, liitu uudiskirjaga!