Suvemuuseum: Teadlaste suvi laboris ja välitöödel

12.07.2018 12:00 - 12.07.2018 14:00

Suvemuuseum toimub 28. juunist 23. augustini neljapäeviti kell 12-14. Igal toimumiskorral on erinev teema ning kahe tunni sisse mahub mitmeid mängulisi tegevusi, mis käsitletavat teemat avavad. 12. juulil on teemaks teadlaste töö suvel.

Suvel loodusteadlased ei puhka, osa neist töötavad laboris ja osa lähevad välitöödele. Sel korral saab Suvemuuseumis näha teadlase elu mõlemat külge - teeme laboris vahvaid teaduskatseid ja õues põnevaid välitöid. Võtame fookusesse geoloogia ehk teaduse Maast ning uurime, milline näeb välja geoloogi töö: uurime varustust, seadmeid, töövõtteid ja viime muuseumi hoovis läbi minivälitööd.

Igal Suvemuuseumi toimumiskorral on osalejate arv piiratud – kindlusta endale koht ostes pilet loodusmuuseumi kodulehelt! Kohapeal, muuseumi kassast, vahetult enne Suvemuuseumi toimumist, saab pileti osta vaid vabade kohtade olemasolul. Suvemuuseumi pileti hind on 3€ (piletiga saab lisaks Suvemuuseumis osalemisele külastada ka kõiki loodusmuuseumi näituseid). NB! Saatjad, kes soovivad lapsega koos Suvemuuseumisse tulla, peavad soetama muuseumipileti (sooduspilet 3€, täispilet 6€).

Suvemuuseum toimub Eesti Loodusmuuseumis, Tallinna vanalinnas (Lai 29a).

Et olla kursis meie tegemistega, liitu uudiskirjaga!