Suvemuuseum: Suvi metsas

19.07.2018 12:00 - 19.07.2018 14:00

Suvemuuseum toimub 28. juunist 23. augustini neljapäeviti kell 12-14. Igal toimumiskorral on erinev teema ning kahe tunni sisse mahub mitmeid mängulisi tegevusi, mis käsitletavat teemat avavad. 19. juulil on teemaks suvi metsas.

Suve keskpaigas tutvume meie metsades elavate loomadega ning arutame, mida teevad loomad praegu, suvel. Uurime, milliste loomade tegevusjälgi võime looduses sagedamini kohata, teeme lähemat tutvust aasta loomaga ning vaatame loomade topiseid ja sarvi. Kindlasti mängime ka lustakaid mänge ja nuputame ristsõna kallal!

Igal Suvemuuseumi toimumiskorral on osalejate arv piiratud – kindlusta endale koht ostes pilet loodusmuuseumi kodulehelt! Kohapeal, muuseumi kassast, vahetult enne Suvemuuseumi toimumist, saab pileti osta vaid vabade kohtade olemasolul. Suvemuuseumi pileti hind on 3€ (piletiga saab lisaks Suvemuuseumis osalemisele külastada ka kõiki loodusmuuseumi näituseid). NB! Saatjad, kes soovivad lapsega koos Suvemuuseumisse tulla, peavad soetama muuseumipileti (sooduspilet 3€, täispilet 6€).

Suvemuuseum toimub Eesti Loodusmuuseumis, Tallinna vanalinnas (Lai 29a).

Et olla kursis meie tegemistega, liitu uudiskirjaga!