Suvemuuseum: Putukate suvi

16.08.2018 12:00 - 16.08.2018 14:00

Suvemuuseum toimub 28. juunist 23. augustini neljapäeviti kell 12-14. Igal toimumiskorral on erinev teema ning kahe tunni sisse mahub mitmeid mängulisi tegevusi, mis käsitletavat teemat avavad. 16. augustil on Suvemuuseumi teemaks putukad.

Sel korral tutvume Suvemuuseumis Eestis elavate putukatega. Uurime, millised nad välja näevad, kus ja kuidas elavad ning mida söövad. Vaatame ka seda, kuidas nad ennast kaitsevad ja mida teevad siis, kui ei ole suvi. Teadlaste eeskujul uurime putukaid ka mikroskoobi all. Lisaks mängime putukateemalisi mänge ja värvime omale ühe putukapildi.

Igal Suvemuuseumi toimumiskorral on osalejate arv piiratud – kindlusta endale koht ostes pilet loodusmuuseumi kodulehelt! Kohapeal, muuseumi kassast, vahetult enne Suvemuuseumi toimumist, saab pileti osta vaid vabade kohtade olemasolul. Suvemuuseumi pileti hind on 3€ (piletiga saab lisaks Suvemuuseumis osalemisele külastada ka kõiki loodusmuuseumi näituseid). NB! Saatjad, kes soovivad lapsega koos Suvemuuseumisse tulla, peavad soetama muuseumipileti (sooduspilet 3€, täispilet 5€).

Suvemuuseum toimub Eesti Loodusmuuseumis, Tallinna vanalinnas (Lai 29a).

Et olla kursis meie tegemistega, liitu uudiskirjaga!