Suvemuuseum: kuidas töötavad paleontoloogid ehk kivististeteadlased?

04. juuli 12:00- 14:00

4. juulil kell 12-14 küsime Suvemuuseumis, kes on paleontoloogid? Just nende tööd uurimegi juuli esimeses Suvemuuseumis. Räägime saurustest ja arutame millal, kus ja kuidas nad elasid ning miks nad välja surid. Vaatame ka erinevaid kivistisi ning äratame mõned seal peidus olevad loomad ellu! Lisaks voldime, kleebime, värvime ja lahendame ülesandeid.

Suvemuuseum toimub 27. juunist 22. augustini neljapäeviti kell 12-14. Igal toimumiskorral on erinev teema ning kahe tunni sisse mahub mitmeid mängulisi tegevusi, mis käsitletavat teemat avavad.

Igal Suvemuuseumi toimumiskorral on osalejate arv piiratud – kindlusta endale koht ostes pilet eelmüügist! Kohapeal, muuseumi kassast, vahetult enne Suvemuuseumi toimumist, saab pileti osta vaid vabade kohtade olemasolul. Suvemuuseumi pileti hind on 3€ (piletiga saab lisaks Suvemuuseumis osalemisele külastada ka kõiki loodusmuuseumi näituseid). NB! Saatjad, kes soovivad lapsega koos Suvemuuseumisse tulla, peavad soetama muuseumipileti (sooduspilet 3€, täispilet 6€).

Suvemuuseum toimub Eesti Loodusmuuseumis, Tallinna vanalinnas (Lai 29a).

Et olla kursis meie tegemistega, liitu uudiskirjaga!