Suvemuuseum

Suvemuuseum tuleb ka tänavu, kuid veidi teisiti kui varasemalt! Sel suvel kutsume kõiki ise, koos pere või sõpradega, avastama Eesti looduse mitmekesisust nii omal käel looduses liikudes kui muuseumit külastades. 

Kuidas Suvemuuseum tänavu toimub?

  • Suvemuuseum toimub sel suvel ilma juhendamise ja grupikohtumisteta, osaleda saab igaüks omal käel, koos pere või sõpradega.
  • Seitsmel järjestikusel neljapäeval lisame muuseumi kodulehele juhised lustakaks ning harivaks ajaveetmiseks - osad kutsuvad sind muuseumisse, osad aga loodusesse! Kui soovid, saad juhised kaasa haarata ka muuseumi kassast.
  • Iganeljapäevases juhises on mitmesugused küsimused ja ülesanded, seletused ja arutluspunktid, mis sulle selle nädala teemat tutvustavad. 
  • Millal juhendiga seiklema hakata, valid ise - võid seda teha täpselt siis, kui sulle kõige rohkem sobib! Kui sa ei jõua juhendi väljatulemise nädalal avastama asuda, pole hullu! Kõik juhendid jäävad kodulehele allalaadimiseks ja loodusmuuseumi kassasse kaasavõtmiseks suve lõpuni.
  • Kui oled kõik juhendis olevad punktid täitnud, võta juhend kaasa ja tule loodusmuuseumi kassasse - tunnustame su tubli tööd väikese üllatusega! 
  • Muuseumi kassast saad ka templikaardi, kuhu iga täidetud juhendi eest saad ühe templi. 4 ja 7 templi täitumisel saad preemiaks perepääsme sügisesele loodusmuuseumi perehommikule!

Suvemuuseum 2020 kava:

2. juuli: retk Õismäe rabas - juhendi leiad siit!

9. juuli: soosaare saladus Eesti Loodusmuuseumis - juhendi leiad siit!

16. juuli: maaliline metsapilt Eesti Loodusmuuseumis - juhendi leiad siit! 

23. juuli: suverõõmud: mererannabingo sinu enda valitud rannas - juhendi leiad siit! Mererannabingo leht; video link

30. juuli: kõnelevad kivid Eesti Loodusmuuseumis - juhendi leiad siit!

6. august: hirmus armas nahkhiir Eesti Loodusmuuseumis - juhendid, mille vahel valida, leiad siit: 1., 2., 3. 

13. august: seiklus sääsega Eesti Loodusmuuseumis

Loodusmuuseumis ülesannete lahendamiseks tuleb osta muuseumipilet.

Et olla kursis meie tegemistega, liitu uudiskirjaga!