Perehommik: Kevadine konnakontsert

29.04.2018 11:00 - 29.04.2018 12:00

28. ja 29. aprilli perehommikute keskmes on kevadised konnakontserdid. Kell 11 algavatel koguperehommikutel räägime nii konnadest kui teistest kahepaiksetest ning uurime üheskoos nende kevadisi kombeid.

Aprillikuu lõpus on kevad on juba täies hoos ning esimeste putukate-mutukate kõrval on välja ilmunud ka kõigile tuttavad konnad. Sel nädalavahetusel räägime perehommikutel lähemalt Eestis elavatest kahepaiksetest – konnadest ja vesilikest. Uurime, mille poolest nad üksteisest erinevad, kus me neid kohata võime ning miks on konni looduses vaja. Räägime ka sellest, kas ja kui haruldased on kahepaiksed ning mida igaüks meist saab nende kaitseks ära teha. Lisaks kuulame milliseid hääli teevad erinevad konnad ja joonistame lõbusa konnapildi.

Loodusmuuseumi perehommikud toimuvad laupäeviti ja pühapäeviti kell 11 Eesti Loodusmuuseumis (Lai 29a). Igal nädalal uurime ühte põnevat teemat, mida käsitleme mõlemal nädalavahetuse päeval – vali kumb hommik sulle paremini sobib ja tule avastama! 

Perehommikul saab osaleda muuseumipiletiga (perepilet 12€, õpilane ja pensionär 3€, täispilet 6€, 8aastastele ja noorematele sissepääs tasuta).

Et olla kursis meie tegemistega, liitu uudiskirjaga!