Perehommik: Juturing – minu seos loodusega

19. mai 11:00- 12:00

19. ja 20. mail kell 11 ootame taas kõiki loodusmuuseumisse perehommikutele, kus sel korral on fookuses kõigi loodushuviliste enda kogemused ja mõtted – arutleme ja muljetame üheskoos!

Käes on mai teine pool ning kevad on end peaaegu üleni lahti rullinud. Kindlasti on palju neid hetki, mis on sel kevadel juba hinge helisema pannud või meenub hoopis mõni meeldejääv lugu, mis on seotud loodusega – olgu see siis sipelgas, allikavesi, puulehtede langemine või mõni kummaline hääl metsas, mis on meelde jäänud ja küsimusi tekitanud. Või hoopis enda looduses nägemine ja tunnetamine! Sel korral teeme perehommikul üheskoos väikese juturingi loodusmuuseumi metsasaalis (ilusa ilmaga muuseumi hoovis) ning kuulame ja vaatame looduse puudutust läbi enda kogemuse.

Loodusmuuseumi perehommikud toimuvad laupäeviti ja pühapäeviti kell 11 Eesti Loodusmuuseumis (Lai 29a). Igal nädalal uurime ühte põnevat teemat, mida käsitleme mõlemal nädalavahetuse päeval – vali kumb hommik sulle paremini sobib ja tule avastama!

Perehommikul saab osaleda muuseumipiletiga (perepilet 12€, õpilane ja pensionär 3€, täispilet 6€, 8aastastele ja noorematele sissepääs tasuta).

Et olla kursis meie tegemistega, liitu uudiskirjaga!