Päikesetõusu matk Kakerdaja rabas

13.10.2018 07:00 - 13.10.2018 09:30

13. oktoobri hommikul kell 7 ootame varajasi ärkajaid Kakerdaja rabasse nautima vaikust ja päeva esimesi päiksekiiri. 

Hommik rabas on eriline, seal võib ees oodata nii uduvine kui sädelev härmatis. 13. oktoobri varahommikul avastame Eesti ühte kõige ilusamat ja tuntumat Kakerdaja raba. Õõtsume älvestel ja nuusutame sookailu vürtsikat lõhna. Matkajuht pajatab salapäraseid soomüüte ja lugusid virvatulukestest, sookollidest, näkkidest ja haldjatest.
 
Matk algab veidi enne päiksetõusu, et saaksime nautida tõusvat päikest täies ilus Kakerdaja rabajärve kaldalt. Pakume ilusa vaatepildi kõrvale ka kuuma mustikakisselli ja pirukat.
 
Matk kestab umbes 2.5h ja on orienteeruvalt 6km pikkune, retk toimub räätsadega, aga kõnnime ka mööda laudteed. 
 
Osalustasu on täiskasvanutele 25€ ja õpilastele, üliõpilastele ja pensionäridele 15€ (sisaldab räätsade ja sääriste kasutamist ning matkaeinet) - osta pilet eelmüügist, kohtade arv on piiratud! Piletiga saab ühe nädala jooksul külastada ka loodusmuuseumit.
 
Matk sobib ka lastele (soovitatavalt alates 7. eluaastast). Matka juhib bioloogi haridusega kogenud matkajuht. Täpsema korraldusinfo ja alguskoha saadame osalejatele enne retke toimumist e-posti teel. Matka alguspunkti liigutakse oma transpordiga!

NB! Samal päeval toimub päikeseloojangu matk on välja müüdud!

 

Et olla kursis meie tegemistega, liitu uudiskirjaga!