Päikeseloojangu matk Kakerdaja rabas

13.10.2018 16:00 - 13.10.2018 19:00

RETK ON VÄLJA MÜÜDUD!

Päikeseloojangu matk Kakerdaja rabas toimub 13. oktoobril kell 16.00. Ootame kõiki matkama Eesti ühte kõige ilusamasse ja tuntumasse rabasse! 


Foto: Lennart Lennuk

Kakerdaja raba on üle 8000 aasta vanune ja seal on sadu veesilmasid, raba keskel troonib hiiglaslik Kakerdaja järv. Meie teekond kulgeb laugaste, älveste ja mätaste vahelt raba keskel paikneva Hiiessaare rabasaareni. Räägime sellest, kuidas on raba oma nime saanud ning mis traagiline õnnetus juhtus Noku talu perepojaga rabas. Päikeseloojang teeb raba eriti maagiliseks ja müstiliseks, naudime seda üheskoos soojärve kaldal. Matk toimub räätsadega, kestab umbes 3 tundi ja on orienteeruvalt 8-9 km pikkune.

Retkede osalustasu on täiskasvanutele 25€ ja õpilastele, üliõpilastele ja pensionäridele 15€ (sisaldab räätsade ja sääriste kasutamist). Osalemiseks tuleb osta pilet eelmüügist: Kakerdaja raba matka piletid leiad siit! Piletiga saab ühe nädala jooksul külastada ka loodusmuuseumit.

Matk sobib ka lastele (soovitatavalt alates 7. eluaastast). Matka juhib bioloogi haridusega kogenud matkajuht. Täpsema korraldusinfo saadame osalejatele enne retkede toimumist e-posti teel. 

Et olla kursis meie tegemistega, liitu uudiskirjaga!