Noorte teadlaste klubi

Noorte teadlaste klubis kohtuvad kord nädalas 3.-6. ning 5.-8. klassi noored loodushuvilised, et üheskoos ammutada uusi teadmisi geoloogiast, botaanikast ja zooloogiast ning viia läbi tõelisi katseid. 

2018/2019 hooaeg toob noortele teadlastele mitmeid uusi ja huvitavaid uurimisteemasid. Uuel hooajal võtame muu hulgas lähema vaatluse alla ilmastikunähtused ja nende kunstliku tekitamise, uurime erinevaid müstilisi objekte ning proovime seletada internetis levivaid seletamatuid nähtuseid. Lisaks vaatame ka elusorganismide sisse, räägime veest, mullast ja merest ning võtame kavasse ühe öömatka. Kõiki teemasid saadab muidugi hoogne ja meeleolukas meisterdamine, sest kiire taip ja osavad käed kuluvad igale teadlasele marjaks ära!  Erinevate teemade käigus tutvume muidugi ka muuseumi teadusfondide ja seal toimuva tööga ning külastame muuseumi püsi- ja ajutisi näitusi.

Loodusmuuseumis käib koos kaks erinevat Noorte teadlaste klubi rühma:

Noorte teadlaste klubi käib koos septembrist maini Eesti Loodusmuuseumis aadressil Lai tn 29a. Matkad, külaskäigud ja eriüritused võivad toimuda ka eelnevalt kokkulepitud ajal väljaspool huviringi aegu. 

Noorte teadlaste klubi juhendajaks on Eesti Loodusmuuseumi geoloog Sander Olo, samuti löövad kaasa Loodusmuuseumi botaanikud, geoloogid ja zooloogid.

Noorte teadlaste klubi liikmemaks on 30 eurot kuus. Palun arvestada, et Loodusmuuseumis toimuv huviringide tegevus pole lülitatud tulumaksusoodustuse nimekirja.

Liitumissoovist saab märku anda ning lisainfot küsida e-posti teel kadi.maldur[ät]loodusmuuseum.ee või telefoni teel 56 358 711.

Et olla kursis meie tegemistega, liitu uudiskirjaga!