Marjakorjamise matk salapärasesse Seli soosse

16.09.2018 12:00 - 16.09.2018 15:00

Marjakorjamise matk salapärasesse Seli soosse toimub 16. septembril kell 12. Tule koos meiega uudistama ilusat ja laukarohket, maalilise järvega Seli raba Järvamaal! 

Võtame marjakorvid ühes ja nopime sinikaid, jõhvikaid ning punapõskseid pohli ja jõhvikaid. Räätsadega pääseme hästi ligi kõige marjarikkamate kohtadeni. Teeme lähemalt tutvust ka teiste rabataimedega ning ronime vaatetorni otsa vaadet nautima. Matka lõpetame mõnusa piknikuga RMK lõkkekohas, kus grillime vahukomme ja naudime kaasavõetud einet. Matk sobib hästi ka lastele ja neljajalgsetele. Matk kestab 2-3 tundi ja on orienteeruvalt 5 km pikkune.

Retkede osalustasu on täiskasvanutele 25€ ja õpilastele, üliõpilastele ja pensionäridele 15€ (sisaldab räätsade ja sääriste kasutamist). Osalemiseks tuleb osta pilet eelmüügist: Seli soo retke piletid leiad siit! Piletiga saab ühe nädala jooksul külastada ka loodusmuuseumit.

Matk sobib ka lastele (soovitatavalt alates 7. eluaastast). Matka juhib bioloogi haridusega kogenud matkajuht. Täpsema korraldusinfo saadame osalejatele enne retkede toimumist e-posti teel. 

Et olla kursis meie tegemistega, liitu uudiskirjaga!