Aasta looma luulevõistluse parimad


Foto: Tarmo Sammal / Aasta looma fotovõistlus  "Mägral raja otsas maja"

Üldvõitjad (auhinnaks osalemine reisil mägralinnakute juurde):
Andres Alatsei (Lustivere Põhikool, 5. kl)
Annaliisa Virolainen (Jõhvi Põhikool, 4. kl)
Artur Aksiim (Tallinna Järveotsa Gümnaasium, 4b)
Artur-Dawid Sammal (Sillamäe Põhikool, 7. kl)
Eva Arvisto (Rocca al Mare Kool, 2b)
Georg Leego (Rocca al Mare Kool, 2b)
Heddy Kolt (Jõõpre Kool, 5. kl)
Karl Johannes Mühlberg (Jõhvi Põhikool, 4. kl)
Karola Purgats (Jõhvi Põhikool, 4. kl)
Kaspar Taal  (Rocca al Mare Kool, 3b) 
Karina Vaškinel (Rakvere Reaalgümnaasium, 4a)
Keity Vetevool (Rocca al Mare Kool, 4c)
Kert Roov (Haljala gümnaasium, 5. kl) 
Kirke Relve (Rahumäe Põhikool, 5b)
Kristofer Sander (Rocca al Mare Kool, 2b)
Laura Emilia Jõgi (Võru Kreutzwaldi Kool, 5. kl)
Leena Kilmi (Rocca al Mare Kool, 5c)
Liisbeth Rosenstein (Melliste Algkool-Lasteaed, 5. kl)
Marii Gelkov (Rocca al Mare Kool, 2b)
Raneli Kast (Jõõpre Kool, 5. kl)
Robert Tomiste (Rahumäe Põhikool, 6a)
Sander Luik (Sillamäe Põhikool, 5. kl)
Sandra Uustalu (Ridala Põhikool, 4. kl)
Stefanie Schneider (Gustav Adolfi Gümnaasium, 3b)
Sten Vällo (Rocca al Mare Kool, 5c) 
Vesse Kilk (Kehra Gümnaasium, 4a)

Eriauhind parima joonistuse eest (auhinnaks reis mägralinnakute juurde):
Stefan Siimon (Rocca al Mare kool, 4c)

Kõige inspireerivamad õpetajad (auhinnaks reis mägralinnakute juurde):
Erika Bauer (Rakvere Reaalgümnaasium)
Piret Kersa (Rocca al Mare Kool)
Külli Heinla (Haljala gümnaasium)

Eriauhind loominguliste vinjettide eest (auhinnaks Eesti Loodusmuuseumi perepilet ning aasta looma kodulehe illustreerimine):
Georg Leego (Rocca al Mare Kool, 2b)
Isabel Christiansen (Rocca al Mare Kool, 5c)
Kristiin Olli (Rocca al Mare Kool, 2b)
Leho Kärner (Rocca al Mare Kool, 4c)
Lisette Pärnamets (Rocca al Mare Kool, 5c)
Maribel Vetevool (Rocca al Mare Kool, 4c)
Marie Lepikson (Rocca al Mare Kool, 4c)
Marta Kaup (Rocca al Mare Kool, 5a)
Mats Jaak Martsik (Rocca al Mare Kool, 4c)
Mirtel Maasikas (Rocca al Mare Kool, 2b)
Oskar Ulcjev (Rocca al Mare Kool, 5c)
Rocco-Mattias Saadre (Lilleküla gümnaasium, 5a)
Susanna (Rocca al Mare Kool, 5a) 

Et olla kursis meie tegemistega, liitu uudiskirjaga!