360-kraadine virtuaalreaalsuse kino

Eesti Loodusmuuseumis saavad kõik huvilised tutvuda virtuaalreaalse maailmaga - meie näituste juurde on loodud kaks 360-kraadist virtuaalreaalsuse filmi, mida saavad uudistada nii üksikkülastajad kui grupid!

"Isad ja pojad"

Kuidas seletada keerukaid arengubioloogilisi küsimusi lihtsalt ja arusaadavalt?

Näituse "Isad ja pojad" juurde loodud virtuaalreaalsuse film aitab mõista viljastumise keerulist protsessi ühe Lõuna-Eestis elava koprapaari näitel. Filmi keskmes on kopraisa seemnerakkude areng, teekond munarakuni, koprapoja viljastamine ja areng sünnini.

"Müstiline ürgmeri"

Mis tunne oleks sukelduda sadade miljonite aastate tagusesse merepõhja ning kogeda sealset elu?

Kas tahaksid kohtuda nii tarmukate trilobiitide kui hiiglaslike merikiskjate, meriskorpionite ning nautiloididega?

Filmis näed, milliseid vahemaid on mandrid, sh Eesti ala, triivinud miljonite aastate jooksul, milline nägi Eesti ala välja 600 miljonit aastat tagasi peale Maa ajaloo kõige pikemat jääaega ning milline ajaperioodil, mil maailma valitsesid hiidroomajad.

Praktiline info:

  • Ühe filmi pikkus on umbes 7-8 minutit. 
  • Filme saab vaadata nii eesti, vene kui inglise keeles.
  • Filmi vaadatakse spetsiaalse peakomplektiga ning korraga saavad filmi vaadata 10 inimest. Kui soovite filmi vaadata kindlal kellajaajal või suurema seltskonnaga (alates 5 inimest), soovitame saadavust kontrollida ja oma tulekust teada anda telefonil 6411739.
  • Virtuaalreaalsuse filmiseansid toimuvad teisipäevast reedeni kell 13, 14, 15 ja 16, neljapäeviti ka kell 17 ja 18, ning laupäeviti ja pühapäeviti kell 13, 14, 15 ja 16. Lisaks täistundidele saab filmi vaadata ka muul ajal elava järjekorra põhimõttel, vastavalt võimalusele. Hindadega saad tutvuda siin! Eelmüügist saab pileti osta siit!
  • Virtuaalreaalsuse filmi vaatamine ei ole soovitatav alla 5aastastele lastele.

Et olla kursis meie tegemistega, liitu uudiskirjaga!