Osta pilet

Osta pilet loodusmuuseumisse eelmüügist!

 

EESTI LOODUSMUUSEUMI PÄÄSE KOOS 360° VIRTUAALREAALSUSE FILMI SEANSIGA 

Loodusmuuseumi pääse koos virtuaalreaalsuse kinoseansiga tagab sissepääsu Eesti Loodusmuuseumi kõigile näitustele ning koha 360° filmiseansile - virtuaalreaalsuse film kutsub sind reaalselt kogema sadade miljonite aastate pikkust ajarännakut ning ootab sind tutvuma ürgsete mereelukatega! Loe lähemalt siitOSTA PILET SIIT!

 

EESTI LOODUSMUUSEUMI PÄÄSE

Loodusmuuseumi pääse tagab sissepääsu Eesti Loodusmuuseumi kõigile näitustele. OSTA PILET SIIT!

 

SUVEMUUSEUM 27.07: MULD JA ELU MULLAS

27. juulil on Suvemuuseumi fookuses elu mullas. Uurime üheskoos, kes elab mulla sees, ning küsime, kas mulla sees on hea elada. Võtame luubid ja mikroskoobid appi ning vaatame mulla sisse ja uurime sealset elu. Piilume ka kohvrisse, milles näeme mullamuti elu! OSTA PILET SIIT!

SUVEMUUSEUM 03.08: ÜRGMERI

3. augustil uurime Suvemuuseumis ürgmerd. Lähme kõik koos ajarännakule näitusele „Müstiline ürgmeri“ ning tutvume seal nii juba ammu väljasurnud kui ka siiani elavate ürgloomadega. Lisaks meisterdame – värvime, voldime ja liimime omale nautiloidi või trilobiidi – ning lahendame mõistatusi ja otsime õues kivistisi. OSTA PILET SIIT!

SUVEMUUSEUM 10.08: LEMMIKLOOMAD

10. augustil räägime Suvemuuseumis lemmikloomadest. Otsime koos vastust küsimustele, kuidas hästi ja vastutustundlikult oma lemmiklooma eest hoolitseda ning mida erinevad lemmikloomad vajavad. Uurime ka seda, milleks meile üldse lemmikloomi vaja on. Külla tulevad muuseumi lemmikud Madagaskari sisiprussakad ja laborirotid. Lisaks vaatame õpetlikke multikaid ja ilusa ilmaga mängime muuseumi hoovis. OSTA PILET SIIT!

SUVEMUUSEUM 17.08: LOOMADE MEELED

17. augustil on Suvemuuseumis luubi all loomade meeled. Kuidas loomad katsudes, kuulates, vaadates, maitstes ja nuusutades maailma tajuvad? Just seda üheskoos uurimegi! Lisaks vaatame koos, kuidas on seotud loomade meeled ja nende elu. Külastame muuseumi avastuste ruumi ja mängime omaenda meeltega mänge. OSTA PILET SIIT!

SUVEMUUSEUM 24.08: KIVISTISED JA 360° kino 

Selle suve viimases Suvemuuseumis 24. augustil räägime kivististest ja vaatame filmi ürgmerest. Uurime ürgseid loomi ja nende kivistisi ning meisterdame endale ühe šokolaadist kivistise. Lisaks sukeldume ise ürgmere sügavustesse 360° virtuaalreaalsuse video abiga. OSTA PILET SIIT!

Et olla kursis meie tegemistega, liitu uudiskirjaga!